„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"

Dnia 20 września w naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Przedszkolaka. Tego dnia, dzieci wspólnie bawiły się przy dziecięcej muzyce, a także brały udział w konkursowych zabawach z balonami. Na końcu każdy ozdobił swój balon według własnego pomysłu. Z zaczarowanego woreczka losowaliśmy niespodzianki, dzieci za pomocą dotyku musiały odgadnąć co wylosowały. Korzystając z pięknej wrześniowej pogody udaliśmy się na wycieczkę na leśną polanę. Tam czekały na nas kolejne atrakcje… zabawy z wykorzystaniem chusty animacyjnej. Radosne śmiechy rozbrzmiewały wkoło. Nasz wesoły, pełen atrakcji dzień zakończyliśmy piknikiem.

Wszystkim przedszkolakom życzymy radości, spełnienia marzeń, uśmiechów na co dzień i samych wyjątkowych chwil spędzonych w naszym Przedszkolu.

Więcej zdjęć w galerii >>